bez
17 دی 1401 - 17:42

قهرمانی بیله سوار در مسابقات فوتسال بسیج

اردبیل- تیم فوتسال بسیج شهرستان بیله سوار قهرمان استان اردبیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی مقاومت اردبیل، بعدازظهر شنبه در آئین اختتامیه این مسابقات در اردبیل اظهار کرد: مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان گرامیداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با قهرمانی تیم فوتسال بسیج شهرستان بیله سوار پایان یافت تا این تیم نماینده استان اردبیل در مسابقات قهرمانی بسیج کشور معرفی شود.

جاوید رحیم زاده خاطرنشان کرد: این مسابقات با حضور ۸ تیم از شهرستان‌های مختلف استان اردبیل برگزار شد تا در پایان بیله سوار در جایگاه قهرمانی قرار گرفته و تیم پارس آباد نیز نایب قهرمان شود.

وی افزود: در مسابقات فوتسال قهرمانی امیدهای استان بیش از ۱۰۰ ورزشکار حاضر شده بودند که در دو روز باهم رقابت کرده و در نهایت چهره تیم قهرمان مشخص شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی مقاومت اردبیل گفت: تیم قهرمان از ۲۶ تا ۳۰ دی ماه به عنوان تیم منتخب استان اردبیل به مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج کشور که در استان خوزستان برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

رحیم زاده بیان کرد: برگزاری این رویدادها نه تنها به حفظ و انسجام جامعه بسیج کمک می‌کند بلکه به ارتقای روحیه نشاط و شادابی جوانان و نوجوانان نیز منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: در حالی که کشور ما با سنگین‌ترین هجمه فرهنگی و اعتقادی روبروست برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی و ورزشی برای گروه‌های سنی مختلف می‌تواند فرصت مناسبی را فراهم کند تا ما بتوانیم سلامت و سرزندگی نسل‌های آینده را شاهد باشیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی مقاومت اردبیل تصریح کرد: همه ساله به مناسبت‌های مختلف این رویدادهای ورزشی در رده‌های سنی متعدد برگزار می‌شود که با استقبال خوب ورزشکاران بسیجی از شهرستان‌های مختلف در رشته‌های برگزار شده روبرو هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 961291