bez
04 دی 1401 - 21:48

بازرسی از ۶۰۰۰ هزار واحد صنفی در اردبیل

اردبیل-معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۶ هزار و ۸۱۴ واحد صنفی در سطح استان اردبیل در راستای برخورد قاطع با متخلفان و سوداگران اقتصادی مورد بازرسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف شهباززاده عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در رابطه با اجرای طرح نظارتی ویژه یلدا اظهار کرد: ۶ هزار و ۸۱۴ واحد صنفی در سطح استان اردبیل در راستای سیاست تشدید بازرسی و تسریع در رسیدگی به تخلفات و برخورد قاطع با متخلفان و سوداگران اقتصادی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این طرح به مدت ۸ روز در سطح اردبیل انجام شد، افزود: ۱۰۹ واحد متخلف، به اتهام گران فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورت حساب با پرونده‌های تخلف جداگانه برای صدور رأی به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ارزش این تخلفات ۵ میلیارد و ۵۱۲ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۱۶۱ ریال عنوان کرد و گفت: بر اساس این گزارش در همین مدت تعداد ۲۴ گشت مشترک با همکاری دستگاه‌های اجرای مرتبط با این طرح برگزار شد.

شهباززاده ادامه داد: شهروندان می‌توانند برای جلوگیری از سودجویی متخلفان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، کم‌فروشی، احتکار، حراج غیرقانونی در واحدهای صنفی، مراتب را به صورت حضوری و یا با شماره تماس ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایات مردمی اطلاع دهند تا سریعاً تحت رسیدگی قرار گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 933962